Årsmöte tisdagen den 10 april

klubbaUppdatering 2018-04-17

På stämman röstades en ny styrelse fram. Vilka som blev valda finns att hitta här och där kan även valberedningen ses. Utöver där röstade stämman ja till att föreningen tecknar gruppavtal för digital-TV genom Com Hem. Mer information om det kommer senare.

Slut uppdatering

Alla medlemmar i BRF Dammen Nybohov är hjärtligt välkomna till föreningens ordinarie årsstämma tisdagen den 10 april klockan 19.00. Stämman hålls i Nybohovsskolans matssal. Dagordning har delats ut i ett separat brev till alla medlemmar. Revisionen av föreningens årsredovisning för 2017 är klar och hela årsredovisningen finns att läsa här på hemsidan från måndag 26 mars. Kontakta valfri styrelsemedlem om du hellre vill ha en utskrift av årsredovisningen. Kan du inte komma på stämman men vill att någon företräder dig kan du använda vår blankett för fullmakt.